O nas

Wiedzmineo to nieoficjalna strona, utworzona w kwietniu 2019 roku, w całości poświęcona amerykańsko-polskiemu serialowi THE WITCHER produkowanego dla serwisu Netflix, bazujący na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Nasz portal to źródło plotek, spekulacji, nowości, dyskusji o serialu The Witcher, którego to premiera jest zaplanowana na 2019 rok.

Witaj na stronie Wiedzmineo.pl – polskim centrum fanów serialu The Witcher

Chcesz być na bieżąco z przeciekami, informacjami i nowościami z serialem The Witcher? W takim razie śledź nas na naszych social mediach. Znajdziesz nas na portalu społecznościowym Facebook, również na Twitterze oraz Pinterest.

Krótka informacja o sadze Wiedźmin

Wiedźmin to seria opowiadań i powieści fantasy publikowanych w latach 1986 – 1990 o wiedźminie Geralcie z Rivii, napisana przez polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. W jego książkach wiedźmini to łowcy potworów posiadający nadprzyrodzone moce, by stawiać czoła śmiertelnym bestiom. Na podstawie tych opowiadań powstał film, serial telewizyjny, gry wideo, komiksy, a na 2019 rok został zapowiedziany kolejny serial The Witcher. Seria tych powieści jest również znana jako Saga Wiedźmin oraz zostały one przetłumaczone na wiele języków.

Jesteśmy tylko fanowską stroną

Proszę wziąć pod uwagę, że jesteśmy tylko stroną fanowską serialu The Witcher i nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z serialem, książkami oraz serwisem Netflix. Nie wysyłaj do nas żadnych wiadomości e-mail dotyczących castingu, wywiadów itp., gdyż nie mamy na to żadnego wpływu. Robimy jednak to co w naszej mocy i staramy się przedstawić szczegółowe informacje o serialu wraz z legalnym źródłem do poszczególnych odcinków, zapowiedzi, dane o aktorach i bohaterach oraz aktualności.

Recommended